strona: 1 2

2007-02-07
Nowe wiadomości w art. "Demoniczny produkt"   http://www.egzorcyzmy.com/artykul.php?id=11  

2007-01-10
Aktywna księga gosci na stronie mocaniola     http://mocaniola.com.pl/ksiega.php

2007-01-07
  Artykuł już na stronie       http://mocaniola.com.pl/artykul.php?id=124

2006-12-02
Witam z miłością !
Na stronie www.mocaniola.com.pl i www.egzorcyzmy.com  wstawiłem nowe artykuły,  na podstronach  warto przeczytaćDo końca tego roku przewidujemy publikację artykułów ostrzegawczych i i naukowych by  podnieść standard wiedzy . Naszym zadaniem jest ukazać prawdę, by móc umieć bronić się przed złem które czyha aby zawładnąć naszą duszą .
Pozdrawiamy serdecznie Zbyszek i Basia.

2006-10-02
Wiadomość dodatkowa w związku z wczasami w Rabce - Zdroju. 
W związku z licznym zainteresowaniem wczasami w Rabce proponujemy szkolenie radiestezyjne - zdobycie kwalifikacji diagnozowania  pola aurycznego . Szkolenie ma  za  zadanie  wyszkolenie nowej kadry   ds.  analiz / diagnoz istoty ludzkiej ;  wpływów w polu aurycznym,  osobowości, diagnozowanie na  kole osobowości,  blokad  w czakramach  powodujących choroby.  Diagnozowanie numerologiczne powiązań biorytmów partnerskich.
Powyższe diagnozowania mają  za  zadanie  ujawnienie i zneutralizowanie problemów człowieka by organizm  ludzki był pełen harmonii .
Koszt kursu diagnozowania w cenniku   ( wahadełko  gratis ).
 Pozdrawiamy Zbyszek i Basia

2006-05-08
W związku z licznym zainteresowaniem kursami i szkoleniem Reiki pragnę poinformować i zarazem przeprosić wszystkich zainteresowanych i oczekujących na diagnozy . Okres oczekiwania z siedmiu dni zmuszeni jesteśmy przedłużyć do miesiąca lecz będziemy starać się w miarą szybciej je wykonywać w wolnych chwil pomiędzy kursami. Diagnozy są wykonywane według kolejności zgłoszeń.
 

2006-04-05
Pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych DIAGNOZAMI , które  wykonuję *
Z uwagi na  dużą ilość napływających zamówień czas oczekiwania na realizację   DIAGNOZ  i  ANALIZ   
 7 dni lecz nie dłużej jak miesiąc  od chwili zgłoszenia *
Jednocześnie pragnę nadmienić , że jeżeli pary małżeńskie lub osoby samotne pragną dowiedzieć się na temat  drugiej  połowy swego anielskiego światła    ( drugiej połowy swojej istoty ludzkiej czyli : czy się wcieliła ?, gdzie się znajduje (kontynent) ?, jaka jest jej płeć w obecnym wcieleniu ?, jakie posiada anielskie światło ? Jakie ma posłanie ? Zawód i warunki socjalne ? itp... )
to za 50,- jestem w stanie określić wszystko na ten temat *   
                                                                                                    Pozdrawiam  *Basia*

2006-03-03
W związku z licznym zainteresowaniem diagnozami jakie wykonuje Basia pragnę powiadomić : , że Basia równiż wykonuje diagnozy i analizy na oktrślenie istoty ludzkej i anielskiej. Tj : wartość człowieka, posłanie , ukryte tajemice wcielenia się , barwę anielską aury i jaki kolor sprzyja by żyło nam się lepiej i zdrowiej. Diagnoza taka wynosi 30 zł.

Wykonuje równiż diagnozy partnerskie tj. biorytmy partnerskie . numerologiczne powiązania partnerskie . określa również połówki szukających się istot przedwiecznych jako jedwości światła . W tej ostatniej kwestji mamy doświadczenie ,gdyż jesteśmy jednością światła i wiemy najlepiej, ponieważ znamy to z własnego dośwądczenia. Zanim podejmiemy decyzję zawarcia związku warto o tym wiedzieć, by nie doznać rozczarowania w przyszłości. Diagnoza taka wynosi 20 zł .

Wszystkie te diagnozy można połączyć w całość lub rozdzielić w zależności od potrzeb jakie są na dany okres potrzebne .

Pozdrawiam miłością Zbyszek i Basia.


2006-02-22
Z uwagi na nadmiar pracy , wszelkie diagnozy na : opętanie  , osobowość , przyczyny chorodowe itp. wykonywać będzie Basia pod moim nadzorem . W związku z czym koszt analiz w kwocie 30 zł . kierować proszę na jej konto bankowe podane w kontaktach na tej stronie.

2006-02-05
 Kontakt w sprawie egzorcyzmu

mocaniola@wp.pl

Kontakt do Basi E-mail: milutkabasia@buziaczek.pl i energia.aniola@wp.pl


2006-01-28
W tym portalu w galeriach  ukazuję siłę egzorcyzmowania. Ukazać pragnę przy pomocy nagrania rytuału , że egzorcyzm to nie tylko słowa i zwykła modlitwa. Ukazuję jak głęboką wiarą , pokorą i miłością musi władać egzorcysta by pomóc osobie ,która potrzebuje pomocy. Egzorcyzm to nie tylko słowa . lecz moc która płynie za pośrednictwem przewodników Boskich. Mam nadzieję , że nie jedna osobą i nie jeden kapłan zaakceptuje moc płynącą podczas słuchania nagrań z nagranych egzorcyzmów i przekazu uzdrawiającej energii. Pozdrawiam z miłością ZBYSZEK

2005-11-13
Artykuł:

 • Demon który kochał żywicielkię


 • 2005-11-13
  Artykuł:

 • Opętanie i egzorcyzmowanie


 • 2005-11-12
  Artykuł:

  Szlak astralny - żyła wodna.  

  ©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: www.enedue.com