2022-01-21 Zbigniew Ulatowski
Wypalanie Uzależnień Karmicznych

WYPALANIE UZALEŻNIEŃ KARMICZNYCH.

Autor i twórca metody wypalania uzależnień karmicznych, Zbigniew Ulatowski

WSTĘP:
Początek drogi rozwoju duchowego i metody uzdrawiania.

Był rok 1991. W nocy 29 grudnia 1991 r. obudził mnie ból w klatce piersiowe, ból był tak dotkliwy, że wezwane zostało pogotowie i okazało się , że mam zawał serca. Po przyjeździe do szpitala straciłem przytomność. Przebieg śmierci klinicznej opisałem w art.
http://www.mocaniola.com.pl/artykul.php?id=7 . Był to przełom mojego dotychczasowego życia do, którego przyczynił się rozległy zawał serca. Ten rozległy zawał ściany bocznej ewaluował na drugi zawał ściany przednio bocznej i ściany dolnej. Nastąpiły dwie blokady serca, które wymagały reanimacji. Pierwsza blokada serca sprawił ucieczkę od życia, krótkotrwała śmierć kliniczna i powrót lecz na krótko, bo nastąpiła druga blokada i ewolucja kontynuowana odejściem w stronę światła. Dzięki lekarzom nastąpił powrót z ucieczki od życia lecz przytomności nie odzyskałem i dalej przebywałem w śpiączce klinicznej przez 48 godzin. Jak odzyskałem przytomność to jeszcze przez 2 tygodnie byłem monitorowany na OJOM-ie. Uświadomiłem sobie, że dostałem nowe życie i nową szansę na zmiany w dotychczasowym życiu ale nie byłem tego świadom jakie życie czeka mnie po śmierci klinicznej. Po dwóch tygodniach uczono mnie siadać , wstawać i chodzić, by nie doszło do ponownego zawału. Ze szpitala wyszedłem już w stanie dobrym 24 stycznia 1992r. Do 1997r. moje życie zmieniało się ale jeszcze nie wiedziałem jaką ścieżkę miałem obrać i co miało być moim przeznaczeniem na przyszłość. W 1997 r. na mojej drodze stanął sp. Leszek Żądło i to On uświadomił mi, dar jaki otrzymałem podczas śmierci klinicznej. Nawiązałem stały kontakt z sp. Leszkiem, który wprowadził mnie na ścieżkę duchową i to On wskazał mi drogę rozwoju duchowego. Sp. Leszek stał się moim serdecznym przyjacielem i drogowskazem na drodze uzdrawiania. W 1999r podarował mi książkę o Reiki oraz książkę „ Światło Życia” autorstwa Barbary Ann Brennan. Jak przeczytałem te książki uświadomiłem sobie , że metoda uzdrawiania nie była mi obca. Utrzymywałem stały kontakt z Śp. Leszkiem , który we wrześniu 2000 r. skierował mnie na I stop Reiki i to spowodowało we mnie zmiany jakie trudno opisać. Uruchomiła się moc uzdrawiania, którą odczuwałem bardzo wyraźnie i kontynuowałem dalsze stopnie. W styczniu 2001r. otrzymałem już szóste wtajemniczenie inicjacyjne i tytuł Wielkiego Mistrza i nauczyciela (sensei) Reiki. Uruchomiło się we mnie postrzeganie pozazmysłowe (PP), jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoczucie. Był to przełom w moim dotychczasowym życiu, gdyż uruchomił się we mnie program (PP), który uruchomił mi widzenie światła, słyszenie głosu anioła i czucia energii jakiej nie doznawałem wcześniej. Kontynuowałem spotkania z sp. Leszkiem, który prowadził mnie jak anioł na nowej drodze, jaka była mi nieznana. Rozpoczęła się pomiędzy mną a sp. Leszkiem przyjaźń braterstwa duchowego, która uzupełniała nas na drodze rozwoju duchowego. W czerwcu 2002r. po Rocznej Szkole Regresingu uzyskałem dyplom regresera® i dalej kontynuowałem współpracę z sp. Leszkiem, gdyż nasza więź duchowa był bardzo silna. W sierpniu 2004r. opisałem w art. „Sposób na życie II”
 http://www.mocaniola.com.pl/artykul.php?id=4 czym jest Reiki i jakie znaczenie ma w zmianach naszego istnienia. W 2006r. natknąłem się na art. Śp. Leszka „Usuwanie więzów i krzyży karmicznych” http://www.mocaniola.com.pl/artykul.php?id=477 , którego opis był dla mnie niezbyt właściwy w wykonaniu i zdałem sobie sprawę z tego, że sposób jaki wykonywany był przy pomocy radiestezji jest zbyt mozolny i nie do końca efektywny. Po rozmowie z Śp. Leszkiem, postanowiłem stworzyć własną metodę wypalania światłem uzależnień karmicznych przy pomocy fioletowego płonienia i współpracy symbolami (kluczy i mantr) występujących w Reiki.
Bardzo dużo pracy poświęciłem, by uruchomić program wypalania uzależnień karmicznych w połączeniu z symboliką Reiki. Śp. Leszek po konsultacji poddał się zabiegom wypalania uzależnień karmicznych i zaakceptował metodę mojego autorstwa. Śp. Leszek nie znał symboliki występujących w Reiki ale stwierdził po zabiegach, że moc światła podczas wypalania uzależnień jest silna i bezpieczna a także wyraził swoją opinię wobec mojej metody, że jest bezpieczna i mogę się nią spokojnie posługiwać.
Śp. Leszek Żądło odszedł 13.04.2021r. miał tylko 67 lat, mógł jeszcze żyć, lecz wybrał porzucenie schorowanego ciała i cierpienia w nim. Odszedł pozostawiając po sobie wspaniałe wspomnienia, mnóstwo pouczających artykułów i książek, zatem pamięć po stracie osoby prawej, życzliwej i pełnej wiedzy pozostanie wieczna. Moim obowiązkiem było pomóc mu odejść w stronę światła, gdyż jak się okazało podczas odprowadzania to był zaskoczony, że już jest w innym wymiarze. Nie buntował się i spokojnie odszedł w asyście swojego duchowego przewodnika. Po 90-ciu dniach przebywania w świetlnej kwarantannie przyszedł do mnie w biało świetlistym garniturze, z przystrzyżoną brodą i krótkimi włosami, tak jak go pamiętam z przed lat. Wrócił tylko, by mi podziękować i przekazać wskazówki jakie mam wykonać jeszcze za życia. Lecz czy zdążę spełnić jego życzenie, nie wiem lecz on na pewno wie. Uświadomiłem sobie, że dzięki wypalaniu uzależnień karmicznych jakim się poddał przed odejściem, pozbył się całkowicie uzależnień karmicznych i stanął przy boku stwórcy,

WYPALANIE UZALEŻNIEŃ KARMICZNYCH.

Wypalanie uzależnień karmicznych jest metodą mojego autorstwa i składa się z czterech odrębnych od siebie zabiegów łączących się w jedną całość.
• Wypalanie więzów i węzłów karmicznych.
• Wypalanie pieczęci i krzyży karmicznych.
• Uzdrawianie czakr i wypalanie uzależnień karmicznych w meridjanach odpowiedzialnych za narządy wewnętrzne człowieka.
• Uzdrawianie drzewa genologicznego i wypalanie uzależnień pokoleniowo reinkarnacyjnych.

Nie będę tu opisywał sposobu wykonywania wypalania uzależnień karmicznych, gdyż jest to metoda objęta tajemnicą autorstwa, którą mogę przekazać tylko osobom ubiegającym się o poznanie tej metody i pracy z nią. Nadmienić należy, metodę tą mogą poznać tylko osoby posiadające II stopień specjalistyczny Reiki do indywidualnej pracy posługiwania się tą metodą. Ponad to, osoby posiadające II stopień specjalistyczny i mistrza nauczyciela Reiki mogą ubiegać się o poznanie tej metody i nie tylko do indywidualnej pracy z tą metodą ale i nauczania tej metody osobom posiadającym II stop. Reiki lub mistrza nauczyciela Reiki posiadającego II stop. specjalistyczny. Wiedzę na temat tej metody mogą poznać tylko i wyłącznie osoby posiadające inicjacje Reiki j/w niezależnie od tego, kto jest ich mistrzem nauczycielem inicjującym w Reiki.

ZNACZENIE WYPALANIA UZALEŻNIEŃ KARMICZNYCH.

Mając na uwadze bezpieczeństwo wypalania uzależnień karmicznych pragnę nadmienić, że wykonanie zabiegów wypalania uzależnień odbywa się wyłącznie za zgodą osoby, która decyduje się na zabiegi wypalania uzależnień karmicznych. Osoba taka otrzyma wytyczne odnośnie terapii wypalania, by mogła się odpowiednio przygotować fizycznie i psychicznie. Zabieg wypalania odbywa się wyłącznie na odległość na zdjęciu w ustalonym dniu i godzinie wykonywania zabiegu. Osoba zdecydowana na zabieg współpracuje z osobą wykonującą zabieg wypalania zgodnie z przesłanym programem i wskazówkami.
• Czas wykonywania wypalania więzów i węzłów karmicznych trwa 0,30 minut.
• Czas wykonywania wypalania pieczęci i krzyży karmicznych trwa 0,30 minut.
• Czas uzdrawiania czakr i wypalania blokad w meridjanach przeznaczony jest na 10 kolejnych dni o tej samej godzinie. Czas zabiegu w każdym kolejnym dniu to 30 minut.
• Uzdrawianie drzewa genologicznego oraz wypalanie uzależnień karmicznych okresu rodowego pokoleń reinkarnacyjnych trwa 2,00 godziny.
Zabiegi te są powiązane z sobą, lecz wykonuje się je oddzielnie, by nie stworzyć zamieszania podczas terapii. Każdy zabieg ma inne znaczenie lecz po wykonaniu terapii wypalania karmicznego tworzą jedną całość w uzdrowieniu duszy i ciała.
Wypalanie więzów, węzłów, pieczęci i krzyży karmicznych ma bardzo duże znaczenie w funkcjonowaniu człowieka, by uruchomić w sobie doznania na bezpieczne podążanie do przyszłości i wybranego celu życiowego. Wypalanie uzależnień karmicznych daje nam nowe możliwości kreowania sobie naszych oczekiwań i wyzwala nas od burzliwej a nawet i traumatycznej przeszłości.
W odróżnieniu od zabiegów radiestezyjnych, które nie tylko są długotrwałe w czasie wykonywanej pracy wypalania lub rozpuszczania ale i od efektu uzdrowienia. Radiesteta rozpoczyna wypalanie karmiczne od korony i wyszukuje skutki karmiczne, które po czasie wracają. Ja rozpuszczam wypalanie światłem, wchodząc w gwiazdę rdzenia i przenikam do pola aurycznego wypalając przyczynę a skutki rozpuszczają się same i już nigdy nie wracają bo przyczyna została wypalona.
Tylko osoba jasnowidząca i posiadająca Reiki ma szanse zlokalizowania i wypalenia światłem wszelkich uzależnień w krótkim czasie. Radiesteta niema takiej możliwości a działając po omacku nie ma możliwości takiej jak dokładne zlokalizowanie zakłóceń jakie uzależniają człowieka i zakłócają jego funkcje życiowe.
Terapeuta jasnowidzący i posługujący się światłem symboliki Reiki bez trudu poradzi sobie z lokalizacją więzów, węzłów, pieczęci i krzyży karmicznych, jeśli pozna kolejność działania symbolami. Odpowiedni program fioletowego płomienia wraz z żywym ogniem na zdjęciu wypali uzależnienia karmiczne a czyste światło bieli uzdrowi i przemieni na pozytywną energię. Jest to proces skomplikowany ale możliwy w trakcie zabiegu przez 0,30 minut wykonać zabieg skutecznie. Osoba poddająca się zabiegowi ma zadanie wnikliwie uruchomić proces radykalnego wybaczania a cały cykl wypalania przypada na konsekwentne działanie terapeuty.

CO TO SĄ WIĘZY, WĘZŁY, PIECZĘCIE I KRZYŻE KARMICZNE.

Więzy karmiczne to – szereg zobowiązań, ślubowań, przyrzeczeń, przysięg, kodów hipnotycznych, zobowiązań itd. zakodowanych w polu aurycznym jako łańcuch DNA z przeszłości genetycznej i przechowywanym na poziomach aurycznych i w nadświadomości. Świadomość w czasie okresu prenatalnego przenosi zgromadzone więzy do realizacji na ciało fizyczne. Nie uaktywniają się te kody natychmiast po wcieleniu a rozwijają się stopniowo w trakcie rozwijania się ciała.
Węzły karmiczne to – splot zapętlonych programów, zakazów, nakazów i umów zawartych z rodzicami przed poczęciem. Umowy te tworzące szereg uzależnień jakie przekazują nam rodzice z własnego pokolenia z jakimi są związani genetycznie. Są to tak zwane geny więzów rodzicielskich pokoleniowych utrzymujących się w węzłach.
Pieczęcie karmiczne to – zakodowane w pieczęciach znaki to kody i transy zniewolenia duszy, podporządkowane służebnością i podporządkowaniem. Mogą też znajdować się w pieczęciach syndromy ofiary uzależniające od kata i oprawcy.
Krzyże karmiczne to – splątane energie powiązane z więzami i węzłami blokujące kanały energetyczne, które blokują przepływ energii w trzech kanałach ciała fizycznego. Energetycznie główny kanał centralny płynie wzdłuż kręgosłupa i odpowiedzialny jest za czystość czakramów i stabilizuję kontakt z uziemieniem. Zakłócenie tego kanału powoduje brak pewności siebie i zakłóca meridiany odpowiedzialne za narządy wewnętrzne. Następne dwa kanały to przynależne kanałowi centralnemu, kanały związane z yin i yang odpowiedzialne za energię męską ( strona prawa ) i żeńską ( strona lewa) człowieka. W medycynie chińskiej przywrócenie energetyczne harmonii ciała i umysłu przez zrównoważenie Yin i Yang, która płynie przez ciało (przód i tył) czternastoma kanałami (meridianami) i dotyczą one leczeniem akupresury. W energoterapii my zajmujemy się tylko kanałem centralnym i dwoma kanałami bocznymi, które mogą być zakłócone uzależnieniem karmicznym co powoduje zakłócenie w układaniu charakteru człowieka.

Uzależnienia karmiczne więzów, węzłów, pieczęci i krzyży nie budują się w krótkim czasie a przenoszone są karmiczne z wielu wcieleń i pokoleń genetycznych.
Uzdrawiając drzewo genealogiczne i wypalanie zależności w przeszłości reinkarnacyjnej pokoleniowej trwa 2:00 godziny. Jest to proces wejścia światłem fioletowego płomienia i dotarcie do momentu pierwotnego poczęcia i wypalanie wszystkich zależności uzależnień jakie w dowolnej chwili życia mogą być transformowane na obecne życie i przeznaczone do odpracowania karmy wcieleniowej. Przestrzeń nie zna czasu i odległości zatem metodą Reiki można dotrzeć do najdalszych zakątków przeszłości błyskawicznie. Wypalenie tych uzależnień karmicznych spowoduje, że zdarzenie jakie jest nam pisane i czeka na nas w przyszłości już nie dokona się.
Osoba posiadająca dar jasnowidzenia i co najmniej II stopień specjalistyczny Reiki ma możliwość przemieścić się w czasie, przejść swobodnie przez bramę reinkarnacyjną i dotrzeć do czasów pierwotnego wcielenia a nawet i poczęcia.. Bardziej skomplikowany jest powrót i stopniowe wypalanie uzależnień karmicznych fioletowym płomieniem oraz zabezpieczania i uzdrawiania przeszłości reinkarnacyjnej. Powrót kończy się na dniu i godzinie wykonanego zabiegu po uprzedniej przemianie wypalonych uzależnień karmicznych na czyste światło miłości oraz założenie mentalnej ochrony.
Jeśli osoba poddająca się zabiegowi wypalania więzów, węzłów, pieczęci i krzyży karmicznych ukazanych w obecnym życiu oraz przeszłości reinkarnacyjnej wraz z uzdrowieniem drzewa genologicznego, będzie stosować się do wskazówek po zabiegach to zabiegi tego typu nie muszą już być powtarzane. Może zdarzyć się, że w przyszłości dana osoba ponownie stworzy nowy problem karmiczny to łatwiej już będzie wypalić to co ponownie stworzyła.
Z doświadczenia wiem, że terapeuta, który nie zna symboliki (kluczy i mantr Reiki) a posiada dar jasnowidzenia i chciałby wykonać zabieg przy pomocy radiestezji nie wykona tego zabiegu profesjonalnie i zabieg taki może być nieskuteczny, gdyż sposobem radiestezyjnym podążanie w czasie jest niemożliwe. Symbole i mantry w Reiki to klusze do transformacji intencji w czasie. Jeśli intencja przekazywania Reiki i symboli z nią związanych jest czysta i zgodna z najwyższym dobrem to uruchomi się natychmiastowo lecz jeśli intencja jest nieczysta i związana z manipulacją to po prostu nie popłynie. Wszystkie zabiegi wypalania uzależnień karmicznych są zabiegami jednorazowymi i powtarzanie tych zabiegów jest zbędne. Raz wypalony toksyczny łańcuch DNA z przechowanymi uzależnieniami karmicznymi ukazane w obecnym życiu i te reinkarnacyjne z przeszłości wcieleniowej już nie powrócą.
Życie człowiek po wypaleniu karmy nabierze sensu i układać się będzie zgodnie z afirmowaniem i kreowaniem przyszłości. Jedno należy dodać, że jeśli zostanie usunięta jakaś część ciała chirurgicznie to się nie odrodzi. Nie przerwiemy też okresu starzenia się i procesu aktywnych chorób na jakie jest już za późno w wyniku zaniedbania. Jedno jest jednak pewne, że w przypadku odejścia i porzucenia cierpiącego ciała staniemy na drodze oświecenia. W wyniku braku karmy już nie musimy się wcielać.


CHARAKTERYSTYKA CZAKR I ICH ZNACZENIE W ORGANIZMIE
CIAŁA FIZYCZNEGO

Siedem czakramów odpowiedzialnych za życie człowieka i ich znaczenie. Uzdrowienie czakr regeneruje ciało fizyczne i uwalnia od przyczyn chorobowych. Czakry kolejno odpowiadają za płaszczyznę obejmującą wir energetyczny i wpływają na stabilizację meridianów odpowiedzialnych za narządy wewnętrzne znajdujące się w zasięgu danego czakramu. Oczyszczone czakramy przez wypalenie przyczyny chorobowej uzdrawiają skutek jaki objawia się w ciele fizycznym. Zakłócenie pierwotne umieszcza się w polu aurycznym, następnie za pomocą świadomości przekazywane jest na ciało fizyczne i przy pomocy czakr objawia się w ciele i pokazuje nam z jakim wzorcem karmicznym mamy do czynienia. Jeśli uzdrowimy przyczynę karmiczną to skutek ukazujący się w ciele uzdrawia się sam.

7/ Czakra korony - może mieć wpływ na korę mózgową , oko prawe i szyszynkę .
Charakteryzuje się to: że możesz silnie odczuwać wibracje i odbija się to na świadomości
niepowtarzalnej, świadomości intelektualnej, szerokiej świadomości, mądrości, inspiracji i miłości
do wszystkiego.
6/ Czakra trzeciego oka - może ukazywać przyczynę zaburzeń ośrodka podkorowego mózgu, oka
lewego, nosa, kręgosłupa, uszu i przysadki mózgowej.
Charakteryzuje się to: że możesz mieć ograniczoną zdolność przewidywania , zdolność telepatyczną
i intuicyjną, siedzibę woli, rozumienie samą lub samego siebie, inspirację i rozbudzenie
intelektualne.
5/ Czakram gardła czyli siedziby duszy komunikatywnej i odpowiada za :
Tarczyce , krtań , górne płaty płuc ,ramiona i układ trawienny .
Charakteryzuje się to na czynnościach w działaniu świadomości i dotyczy to : wyrażeniu swojej
osobowości , porozumiewaniu się , działaniu twórczym i poczuciem odpowiedzialności.
4/ Czakram serca wpływa w szczególności na :
Serce , płuca, układ krążenia, grasicę.
Charakteryzuje się w szczególności i odpowiada za;
Ośrodek emocji, miłość do siebie i innych, spokój , współczucie, zdolność przebaczania, zaufanie,
rozwój intelektualny.
3/ Czakram splotu słonecznego odpowiada za:
Żołądek, wątrobę, pęcherzyk żółciowy, trzustkę i splot słoneczny, :
Charakteryzuje się to w życiu osobistym na , siłę , moc, dominacje i strach.
2/ Czakram sakralny (krzyżowy) odpowiada za:
Narządy rozrodcze, układ moczowy, nerki , gonady, nogi.
Charakteryzuje się w życiu człowieka na jego witalności, radości życia, uznaniem dla siebie,
delikatności uczuć , kontakt z innymi , pożądaniem i życiem seksualnym, wewnętrzne narządy
płciowe
1/ Czakram podstawy ( korzeń)odpowiada za:
Nadnercza, pęcherz moczowy, zewnętrzne narządy płciowe, kręgosłup .
Charakteryzuje się to :oddziaływaniem na chęć życia, siłę życia, płodność i rozmnażanie się. Jeśli
ten czakram jest zaburzony zamyka nam prawidłowe przejście do uziemienia.

KANAŁ CENTRALNY

Kanał centralny reguluje przejście do uziemienia, pobudza czakramy i pomaga w układaniu się czakramów i ukierunkowuje prawidłową wibracje w czakramach. Łączy płynącą energie z przestrzeni i wpływa na pewność i stabilność w podążaniu do wybranego celu życiowego.
Kanał centralny umacnia linię Hara, która jest ważna w życiu człowieka . Linia Hara kształtuje życie i w chwili jej załamania człowiek słabnie a w chwili pęknięcia ( np. z żalu) człowiek umiera.
W związku z powyższym niezbędnym jest zwracać uwagę na czystość czakramów i drożność w kanale centralnym. Siła jest w nas i powinniśmy dbać o kanał centralny i czakramy, bo od nich zależy nasze życie i witalność w dążeniu do wyznaczonego celu życiowego.

Artykuł ten pokazuje metodę wypalania uzależnień karmicznych a tym samym uzdrowienie ciała i świadomości. Po wypaleniu więzów , węzłów, pieczęci i krzyży karmicznych oraz uzdrowieniu czakr i drzewa genologicznego wraz z wypaleniem przeszłości reinkarnacyjnej zaznamy spokój i nowe perspektywy na życie. Uwalnienie się od przeszkód zakodowanych w świadomości oraz traum jakie skutkują na życiowe niepowodzeniem, uzdrowi się przeszłość i z podniesioną głową będziemy mogli podążać do przyszłości. Stworzą się nowe talenty i oczekiwania jak bezpiecznie zaplanować nowe życie bez zobowiązań i uzależnień. W przypadku ludzkiej pamięci jaka jeszcze jest przechowywana łatwiej będzie uwolnić się od tej pamięci przy pomocy Regresingu, jaki polecam.
Metoda „Wypalania uzależnień karmicznych” jest moim autorstwem i prawnie zastrzeżona, zatem zastrzegam sobie powielanie i praktykowanie tej metody bez mojej zgody.©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: www.enedue.com