2006-04-03 Zbigniew Ulatowski
Ekrany na szlak astralny

                         Ekrany na szlaki astralne .

Ekrany naświetlone są rytualnie specjalnymi kluczami mocy egzorcystycznej.
Działa tylko na istoty niematerialne (duchy). Działa również na duchy które przychodzą wraz z ludźmi odwiedzającymi nas . Osoba taka poczuje się niezbyt dobrze i napewno długo nie będzie przebywać w zasięgu działania ekranów. Nie dopuszczają także wibracji złych życzeń i ochraniają przed złym okiem. (czarną magią.)

Montaż ekranów jest bardzo prosty .

Po otrzymaniu ekranów stosujemy się według zaleceń :

Montujemy ekrany tek jak na planie, przy podłodze , możemy ekrany zatynkować, wstawić pod tapetę , za szafkę lub zasłonić tak by nie były widoczne dla osób postronnych. Ekrany ustawiamy według kierunku oznaczonego strzałką w dół do podłogi.
Ekrany należy zabezpieczyć siatką do cekolu i zacekolować lub zagipsować . Zabezpieczyć przed zdjęciem i zniszczeniem . Ukryte w ścianie działają wiecznie.

Na planie oznaczone są miejsca 1 i 2 i ekrany też są zaznaczone 1 i 2.
Dwa połączone ekrany tworzą jedność i nie należy ich mieszać . Para połączona taśmą współpracuje z sobą tworząc światło ochronne i zamykające szlak astralny.


Zaczynając zakładanie rozłączamy 1 komplet i jedynkę montujemy tak jak na planie później montujemy dwójkę po przeciwnej stronie tak by widziały się energetycznie. Jedynka zamyka szlak a dwójka zamyka ochronę , współpracują z sobą tworząc jedność światła . Jeśli szlak astralny jest większy niż 5 stopni należy umieścić 2 lub więcej kompletów, daje to siłę kilkakrotnie większą. Ekrany neutralizują częściowo żyły wodne w zależności od stopnia nasilenia negatywną energią.

Po zamontowaniu ekranów należy powiadomić mnie, wówczas wykonam oczyszczenie egzorcystyczne tych energii, które zostały uwięzione po zamknięciu szlaku. W przypadku nie zgłoszenia zamontowanych ekranów uwięzione duchy nie będą miały szans wyjścia i chaotycznie będą prosić o pomoc co może być przyczyną niepokoje domowników.

Zabronione jest prawem autorskim:
Powielanie lub kopiowanie nie przyniesie pożytku i działań ochronnych ponieważ moc w nich zawarta nie skopiuje się a bez tego będą nic nie znaczące.

Pozdrawiam gorąco i życzę miłego przebywania w nowej czystej energii.

Z miłością Zbyszek i Basia.

 
 


©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: www.enedue.com