2006-01-25
Nagrania egzorcyzmów

Ognisty krąg i przekaz energi na odległość. 

Egzorcyzm w kontakcie bezpośrednim i na świadku ( ze zdjęcia na odległość )
oraz zdejnowanie klątw pokoleniowych ( wybaczanie) .

Pozycji: 8
Kliknij na wybrane zdjęcie aby zobaczyć jego powiększenie


Ceremonia "Kompleksowego Oczyszczenia Pola Aurycznego - EGZORCYZM".

Słowo egzorcyzm już od wieków budzi lęk, nie tylko dla człowieka lecz i dla duchów istot zmarłych . Człowiek uzależniony od ducha opętującego niechętnie poddaje się temu rytuałowi - chyba , że nic innego nie może mu pomóc i inne metody zawiodły. Wówczas jest gotów, by pozbyć się tego bagażu, które go uzależnia. Decyduje się w chwili, gdy jest już czasami za późno. Egzorcyzm można wykonywać nie tylko w chwili, gdy jest się już opętanym . Oczyszczenie egzorcystyczne stosuje się również dla zabezpieczenia przed opętaniem, by dany byt nie miał siły wedrzeć się w pole auryczne. Jezus również egzorcyzmował przed uzdrowieniem i to on ukazał mam metodę jak mamy nieść pomoc tym którzy tej pomocy potrzebują.


Utwór nagrania "kompleksowego oczyszczenia egzorcystycznego pola aurycznego i nawiedzonych mieszkań © jest utworem autorstwa i twórczości Zbigniewa Ulatowskiego. Kopiowanie i wykorzystywanie tego utworu do celów zarobkowych bez zgody autora jest zabronione.

 

 

[POSŁUCHAJ] Odprowadzanie uwięzionych duchów

 Po zamknięciu szlaku astralnego na odległość uwięzione duchy poczuły się zagrożone i rozpaczliwie wołały o pomoc . W całym domu rozlegały się hałasy w postaci uderzeń w meble . okna i. t. p.  Uderzenia były tak dokuczliwa dla mieszkańców , że postanowiłem sprawdzić to sam . Pojechałem tam, by ososbiscie zwiększyć moc energetyczną podczas planowanego rytuału egzorcystycznego. Po wykonaniu egzorcyzmu uwolniło się z tego pomieszczenia wszystko to, co nie było związane z tą rodziną. Pozostał jeden duch, który był związany klątwą rodzinną. W nagraniu dźwiękowym duch ten ujawnia imię osoby, która go przeklęła .

c.d. n. w drugim nagraniu.


Zdejmowanie klątw.
Opis w krótce:
[POSŁUCHAJ] Zdejmowanie klątw.

Egzorcyzmowanie i wybaczanie duchowi jego czynów stworzonych przez życie w ciele fizycznym. Za życia czynił zło . Popełnił uraz w ciele osoby dokonując przestępczy czyn. Rzucona klątwa pokarała go utratą nóg i utrzymywała się po śmierci. Rozpaczliwie szukał pomocy. Nie mógł odejść do światła przez wiele pokoleń.

Udało się nam odszukać przyczynę jego cierpienia i po dokonanym rytuale wybaczania klątwa została zdjęta. Odszedł w stronę światła . Ukazał mi to relacją która dotknęła mnie osobiście .

Opiszę to w artykule " Nawiedzony dom II"


Egzorcyzm ze zdjęć (na świadku)
Utwór nagrania " Kompleksowego Oczyszczenia Oczyszczenia Pola Aurycznego i Mieszkań © jest utworem autorstwa i twórczości Zbigniewa Ulatowskiego. Kopiowanie i wykorzystywanie do celów zarobkowych bez zgody autora jest zabronione.
[POSŁUCHAJ] Egzorcyzm na odległość ze zdjęć.
Opis w krótce:

Oczyszczanie szlaku astralnego.Egzorcyzm na odległość.
Opis w krótce:
[POSŁUCHAJ] Egzorcyzm po zamknięciu szlaku astralnego.

opis w krótce:

©2005 Zbyszek Ulatowski · wykonanie strony: www.enedue.com